Vyhledávání

Kontakt

Superband
Nosek Josef
mobil 605 409 769


605 409 769

superband@seznam.cz

Informace o nás

 

Naše kapela je duo s profesionálními zkušenostmi doma i v zahraničí.Jsme z Plzně, ale zahrajeme kdekoliv.
Hrajeme na  zábavách, svatbách, firemních večírcích, oslavách narozenin, tanečních zábavách  nebo maturitních plesech, kde můžeme účikovat v triu nebo  i v rozšířeném složení.Přijedeme kamkoliv.

Dokážeme uspokojit všechny věkové generace.

navštivte Superband Duo - na Facebooku


www.facebook.com/profile.php?id=100010907195173

                superband@seznam.cz                    
                superband@seznam.cz                    
 
               superband@seznam.cz                    

Novinky

Zahrajeme na oslavách  při získání odebraného řidičského průkazu, na párty po autonehodě, před nástupem výkonu trestu, po propušténí z výkonu trestu, při získání hypotéky, po první úspěšné krádeži, svatbě, při zapití rodinné i státní tragédie, na oslavě pohřbu, křtinách, po operaci slepého střeva, na oslavě rozvodu, na oslavě narození dítěte, narození nemanželského dítěte, při prvním zoubku, při prvním kakání, v pokročilém věku - po vykakání, při výhře v mariáši, po složení lega, na zabijačce, při oslavě výhry v loterii, při křtu lodí a ponorek, při získání úvěru, při oslavě splacení úvěru, při různých soutěžích a nemravných hrách /flaška, svlékací poker atd../,hasičům na oslavě po uhašení požáru, ........ na naše vystoupení se všichni velmi rádi (z)vrací. Pro zdárný průběh zábavy jsme ochotni udělat cokoliv, včetně konzumace dobrého alkoholu a jídla. Třídíme odpad a pomáháme starším lidem.

Domluvíme se česky, částečně anglicky, rozumíme chodskému a ostravskému nářečí, ovládáme lámanou němčinu, domluvíme se s turkem, řekem, afgáncem pokud umí česky.

V nouzi hrajeme i za eura a dolary.


hudba , duo , Plzeň,kapela,hudební skupina